kolorowanki dla dziecizagadki dla dzieciwyliczanki dla dzieci
KolorowankiZagadkiWyliczanki

Postacie z Biblii - Kolorowanki dla dzieci z postaciami z Biblii

Znajdujesz się w dziale „kolorowanki dla dzieci z postaciami z Biblii”.

W kategorii „postacie z Biblii” łącznie znajdują się 4 kolorowanki.

Kolorowanka AbrahamKolorowanka Józef i Maria na osiołkuKolorowanka AbrahamKolorowanka Józef i Maria na osiołku

© 2013 Kolorowanki dla dzieci RegulaminKontakt

Kolorowanki dla dzieci z postaciami z Biblii do druku

Zawarte na tej stronie kolorowanki o postaciach z Biblii przeznaczone są do druku. Wydrukują je dla swojego dziecka a sprawisz mu wiele radości. Powyżej znajdziesz również inne kolorwanki z postaciami z Biblii. Życzymy przyjemnego kolorowania.

Serwis „Kolorowanki Dla Dzieci” to zbiór kolorowanek dla dzieci w różnym wieku (starszych, młodszych i maluchów). Wszystkie kolorowanki opublikowane w serwisie zostały starannie podzielone na kategorie tematyczne, dzięki czemu dotarcie do kolorowanki z danej tematyki jest bardzo proste.

Wszystkie kolorowanki zawarte w serwisie przeznaczone są do drukowania. Najlepiej skorzystać z opcji serwisu „drukuj kolorowankę”. Możesz też zapisać kolorowankę, aby wydrukować ją w późniejszym czasie.

UWAGA: Kolorowanki publikowane na łamach serwisu „Kolorowanki Dla Dzieci” są całkowicie darmowe i przeznaczone są do wydruku. Jednakże administrator serwisu nie wyraża zgody na kopiowanie ich oraz rozpowszechnianie drogą elektroniczną, w tym umieszczanie kopii tych kolorowanek na innych stronach internetowych!